icon

uTorrent

3.5.5.45724 için
Windows

4.0

45

Torrentlerinizi kolay yoldan indirin

26.7M

Bu uygulamayı oyla

uTorrent, BitTorrentin kendi sınıfındaki diğerlerinden daha az kaynak kullanan bir zayıf istemcidir. Bu basit .exe dosyası, Emule gibi diğer P2P programlarına göre dosyaları yüksek hız ve güvenle indiren güçlü bir uygulama içerir. Çok az alan kaplamasına ve az kaynak tüketmesine rağmen program BitTorrent protokolünü kullanarak her türlü dosyayı indirmeye yarayan mükemmel bir araç barındırır.

Bu aynı zamanda mıknatıs bağlantı denilen, yani webde karşılaşabileceğiniz direkt olarak indirme istemcinizi açmak ve indirme listenizi yüklemek için üzerine tıklayabileceğiniz bağlantılar ile de uyumludur ve doğrudan bilgisayarınıza dosya yüklemek zorunda olmadığınız anlamına gelir. Bu da zararlı yazılımlarla karşılaşma riskinizi azaltır.

uTorrent'in özellikleri aşikardır: Çoklu dosyaları eşzamanlı indirme, bütün programın veya her torrentin bant genişliği tüketimini kısıtlama seçeneği, tamamlanmamış indirmelerin hızlıca baştan başlatılması ve farklı dosyalar içeren bir paketten indirmek istediğinizi seçebilme kabiliyeti. Bununla birlikte, uTorrent RSS yayınları aracılığıyla birden çok içeriği indirmeyi destekler. Yani düzenli olarak belli torrentleri indirmek için özel yayınlara abone olabilirsiniz.
X